חבילות ספא

חבילות ספא

לפעמים לא מספיק לדעת שרכשנו חבילות ספא. צריך לדעת גם איזו חבילות ספא אנחנו רוכשים. רכישת חבילות ספא ,היא בעצם רכישת יום מפנק שמוקדש כל כולו,לנו ולגוף שלנו. אז למה לא בעצם?   

נכון חבילות ספא יכולה להיות עסק לא זול כלל. חבילות ספא במבצע בסיסיות כנראה לא יעלו לכם פחות מ-200 שקלים,וגם זה,בואו נאמר בעדינות מחיר מצחיק. אבל רכישת חבילות ספא,היא לא מותרות כמו שרוב האנשים חושבים,אלא זה טיפול נפשי ופיזי ביום אחד. זהו יום שלם שמוקדש רק לנו,והכול סובב סביבנו,אם לילדים יש פארק שעשועים,שבו עוברים ממתקן למתקן ונהנים,לנו יש את חבילות הספא

אז מה בעצם ניתן לקבל בתוך חבילות ספא? לרוב,הכל מתחיל בחוויה קולינארית. כיוון שלרוב ממליצים להגיע לטיפולי ספא על בטן לא מלאה,יש מכוני ספא הנותנים ארוחה קלילה ובריאה,שלרוב תהיה מבוססת על יוגורט,פירות או גרנולה. לאחר מכן, אנחנו הולכים ל"מתקן" הבא,וכמובן לא לפני שנקבל את החלוק הצמרירי ואת המגבת. התחנה הבאה שלנו בדרך כלל תהיה ג'קוזי,או אמבט בועות חמים ונעים,משהו קטן כדי לרכך את השרירים שלנו לפני הטיפולים העיקריים. הטיפול העיקרי בדרך כלל שאנו יכולים לקבל אותם בתוך חבילות ספא,היא העיסוי,או מסאג' כמו שכולנו מכירים.

ישנם סוגים שונים של עיסויים,כשברוב מכוני הספא כיום,מטפלים בעיסוי שוודי,אבנים חמות או שיאצו. עיסוי נחשב לחלק העיקרי,כיוון שהוא זה שמשפיע מכל על שחרור גופינו מהלחצים,ומרפה לנו את השרירים,שלא להזכיר שהוא גם זה שלוקח את רוב הזמן. בתוך חבילות ספא לעתים נותנים גם דיקור סיני, שהוא טיפול על ידי מחטים הננעצים על ידי המטפל בנקודות על גוף מטופל שנקראות מרדיאנים,נקודות המשפיעות על איזון האנרגיה בגוף,ובכך עוזרות להפחית כאבים. יש גם אנשים שאוהבים לרכוש חבילות ספא זוגית,חבילה שהיא שונה במקצת מחבילות ספא אישית. בחבילות ספא זוגית עוברים את הטיפולים עם בן/בת הזוג,כך שאפשר ליהנות מפינוק משותף יחדיו.